Genetinis Nutukimo Ir Palikimas Šeimos Riebalų, Kuriuos Nicole Evans

sveikatos sveikatos

Šis apibrėžimas sveikatos turi kaip tiesa, šiandien, kaip tai padarė 1948. Nors, KURIE gali būti modifikuoti jų apibrėžimo nuo tada, sveikatos būklę, šiandien daugeliui yra niūrus.

Tokių ligų, kaip vėžys, diabetas, artritas, širdies ligos sparčiai auga visame pasaulyje, ir niekas, atrodo, neįsivaizduoju, kaip išgydyti ligos, išskyrus gydyti, tai per vaistai ir chirurgija. Na aš tikiuosi, kad Kazkas tampa Karaliumi, bet kokiu atveju, ne Charles (nors esu tikras, kad tikriausiai niekada nebus), bet kad yra, nes man niekada neatleis jam už tai, ką jis padarė, kad prasta Diana, ir kodėl turėtų kas nors kada nors atleisti jį tiesiog imtis kažkam gyvenimą kaip pokštas, gaminti įpėdiniai aš manau, kad yra viskas. Ji gali būti negyvas, tačiau ji parodė jam, ir visi jie, kad ir ragana, žmona jo, ir aš tikiuosi, kad Camilla yra niekada laikomas vadinamas karalienės, ar aš žinau, Anglijos prarado visus savo klasę. (Ne tai, kad Charles nusipelno, bet geriau nei jos.) Jis turi būti aklas, taip pat psichiškai nestabili. Aš žinau, Alzheimerio liga per daug, dauguma pacientų prasme ji ir bando paslėpti ir jis gali įdėti gerą šou tam tikrą laiką, bet vieną dieną nebus slepiasi. Dabar čia jis bando imtis dėmesio centre ir stumti savo sūnus ir Kate fone, jis kovoja pralaimi mūšį! Visiems, kurie myli Diana myli tuos vaikus ir niekada pamiršti.

Be to, pienas ir kiaušiniai, yra ir kitų pieno produktų, pavyzdžiui, sūrio ir sviesto. Statistika rodo, kad Šiaurės Amerikiečiai valgo beveik 3 kartus daugiau sūrio, nei jie padarė prieš 30 metų. Sūrio sudėtyje yra didelis kiekis kalcio, tačiau taip pat didelis kiekis sočiųjų riebalų, kurie yra pagrindinė priežastis, dėl cholesterolio perteklius kaupiasi arterijose, ir aukšto kraujo spaudimo, dėl širdies ligos ir insulto. Iš tikrųjų, jei jūs galite sumažinti sumą, sūrio ir sviesto kasdien suvartoja perpus ir pakeisti juos su mažo riebumo sūris, jums bus apriboti savo riziką širdies priepuolis. Už geriausią apsaugą, būti tikri, apriboti jūsų sūris įsiurbimo mažiau nei 2 uncijų per savaitę.

Kaip gerklės yra prijungtas prie daugelio kitų kūno sričių, rūgštis, kuri keliauja į gerklę, gali išsilieti į įvairių sričių.

Tai galiausiai gali turėti įtakos ne tik gerklų, bet ir plaučius, dantys, sinusų ir net ausyse.
O LPRD ne taip dažnai kaip GERL, tai turbūt dažniau nei žmonės galvoja, kaip tikėtina, nepakankamai diagnozuojama. LPRD taip pat yra linkęs būti paveiktas kitų veiksnių, be rūgšties, keliaujantys iš skrandžio. Uždegimas sukelia LPRD dar labiau sustiprina pepsin lydintys rūgšties refluxed iš skrandžio, taip pat rūgštis, tam tikrų maisto produktų ir gėrimų, kaip jie keliauja apie jų kelią žemyn į skrandį.

Gyvenimo trukmė pacientų, kuriems diagnozuota ši sąlyga yra labai kontroliuojamos. Vidutiniškai nuo 2 iki 5 metų buvo paminėta mokslo ir studijų ant ILD. Laikui bėgant, buvo nustatyta, kad narkotikų terapija gali būti geras poveikis pacientams. Tačiau, tai nereiškia, sudaryti baigtinumo ligos progresavimo. Į gydymo siūloma gali tik iš dalies nutraukti sustojimo sąlyga. Lėtėja pažanga yra po ranka už vidutinį laiką. Retas atvejis, ataskaitos buvo pateiktos, kad kai kurie buvo išgydyti tarpo plaučių liga.


Tačiau dideles viltis neturėtų būti darbe tiems, kurių ligos. Kadangi tai yra mokymosi visą sąlyga, kad apima sumažėjo veikimo plaučius, mes galime tik tikėtis geriausio, atsižvelgiant į gydymo gydytojas.

Nuo atradimas žmogaus genomo didelė pažanga įvyko žinias apie ligą. Taikymo genetinis tyrimas siekiant nustatyti sveikas vežėjų heterozygosity (vežėjų mutacijos, bet tik vienas iš tėvų) galėtų trukdyti gimimo vaikai, kuriems šios ligos per genetinis konsultavimas priimti pagrįstus sprendimus, preimplantation genetinė diagnostika (atrankos embrionų sveiki, prieš juos implantuoti į gimdą) bei prenatalinė diagnostika (diagnostika vaisiui jau per gimdos).