Kaip Virėjas Cukriniu Diabetu

Diabetu
 • JAV apskaičiuota, kad daugiau nei pusė gyventojų yra tam tikras iš formos ir antsvorį. Skaičius toks didelis, yra daug ieškote geriausia dieta pagal jų poreikius ir jie norėtų ir sveikos mitybos patarimų. Jei jūs konsultantas nepaminėjo, tai jis turėtų būti įprasta problema sumažėjo arterijų yra tai, kad apnašas ašaros, krešulių ir krešulių atleiskite, keliauja į smegenis. tai paprastai yra gydomi aspirinas, varfarinas ar coumadin, priklausomai nuo to, tikimybė, ašarų pasitaiko. Net jei ir jūsų arterijas uždaryti iki galo, kad gali būti problema, nes yra dviejų ir daugiau slankstelių arterijų šėrimo ratas Willis, kuri tiekia kraują į smegenis. Jūsų konsultantas turėtų turėti galimybę pasakyti, ar šios dvi yra gerai ir gali tiekti pakankamai kraujo į jus vyksta. Turiu 1 arterijų visiškai uždarytas, ir aš tikrai džiaugiuosi, kad aš gali būti laikomi uždaryti jį per operaciją, jei ji nebuvo uždaryti savo. Jums turėtų būti suteikta galimybė gyventi normalų gyvenimą. Ji skambėjo įdomu, kad ne tik 55% uždaryta laikyta, neveiksni, nes mano tėtis turėjo laukti, kol jo buvo 85% uždarytas, kol jie veiktų. Jei jums veikia paklausti labai įsakmiai, ką jie daro, siekiant užkirsti kelią šiukšles iš vyksta į smegenis.

 • Jums reikia gauti savo maistą bent tris oz, wholegrain elementus, kiekvieną dieną. Didžioji dauguma grūdų suvartojimas turėtų būti wholegrain pagrindu. Pienas turi būti sveikos mitybos planą. Vartoti mažiausiai keturiasdešimt aštuonių oz mažai kūno riebalų, pieno ar pieno elementus, kiekvieną dieną. Jūsų bendra kūno riebalų vartojimą, reikia tik būti tarp dešimties ir 30 % kalorijų. Dauguma riebalų suvalgome, turėtų būti - nesotieji riebalai, kaip riebus maistas gali atlikti daug nutraukti savo gerovę. Mėsos, vištienos, sausų pupelių ir pieno ar pieno daiktų tikrai turėtų būti paprasta, mažai kūno riebalų kiekį, ir riebalų-nemokamai. Mažiau nei 10 % kalorijų gali ateiti iš riebalų maisto produktus, ir jums turėtų visada išvengti trans-riebiųjų rūgščių.

  Pluoštas-turtingi vaisiai, daržovės ir nesmulkintų grūdų produktai turėtų būti normali dalį savo dietos planą, taip pat kalio turtingų patiekalų. Alkoholiniai gėrimai turi tik būti vartojamas saikingai. Puikus dietos ir svorio praradimas blog gali būti pagrindas sveikos mitybos planą.

 • Nugaros skausmas/Kaklo skausmas Beveik 80% gyventojų kenčia su nugaros skausmas tam tikru metu per savo gyvenimą. Kaklo skausmas daro įtaką vis daugiau žmonių atėjimas kompiuterio naudojimą. Dauguma laiko, nugaros ir kaklo skausmas mažėja, per savaitę ar dvi, ir pamiršti. Kai nugaros skausmas arba kaklo skausmas, pasikartojantis, su epizodai du ar daugiau kartų per metus, ieškoti profesionalios pagalbos, kol ji tampa dar blogiau. Paprasta rentgeno spinduliai gali paneigti sąlygas, pavyzdžiui, artrito, degeneracinių arba degeneracinės disko ligos. Nesant šių sąlygų, nugaros ar kaklo skausmas paprastai minkštųjų audinių susiję, ir yra geriausia gydyti minkštųjų audinių ekspertai, kineziterapeuto, naprapath, ar chiropractor. Kruopščiai Įtampą ir Counterstrain įvertinimas gali jums sutaupyti laiko ir sveikatos pablogėjimą, ir jeigu gydymas yra nurodyta, gauti jums atgal į funkcinę veiklą, greičiau. Būtinai peržiūrėkite su jūsų medicinos specialistas veikla jūs dalyvauja, o pozos jums dirbti pašalinti šaltinių dirginimas.

 • Labas, aš tiesiog parašė komentarą, bet čia jos kažkaip dingo, todėl atsiprašau, jei u matė pranešimą atgal man du kartus. Mano tėtis buvo širdies priepuolis 2 savaites, ir buvo ligoninėje, nes jam buvo diagnozuota. Jis patyrė didelį širdies priepuolis 2 dienos prieš dieną jis buvo paguldytas ir gavo sakė kardiologas, mano tėtis turėjo jokių simptomų ar skausmo, jis aprašo, kad jis manė, kamuolys jo krūtinės kairėje pusėje, kad jis descibes, kaip jis manė, likeflem, ir jis pajuto savo širdies siurblinės, bet kad ji buvo, jis buvo labai uždusęs, taigi aš jam AnE zhich jie padarė testą ir xrays ir atrado, kad jis taip pat turėjo plaučių, krūtinės, skrandžio, žarnyno ir kraujo infekcija.

  Jie pradėjo jį nuo IV ir skysčius iš karto, ir, laimei, 10days vėliau infekcija galutinai patvirtinta. Dabar jo susitarti dėl angiogramoje pirmadienį tikimės, kad sužinokite, kodėl jo buvo širdies priepuolis, jo buvo dėl aspirino dissolvables ir injekcijos į pilvą kasdien plona kraujo, jiems taip neramu dėl jo ir tikimės, kad jam viskas bus gerai, bet skaitant šias pareigybes, atrodo, gana teigiamas ir paprasta procedūra, ir suteikia ramūs, bet niekas nesustabdys man kelia nerimą, nes mp turi glaudžius ryšius su savo tėčiu.

 • Iš esmės, tam tikro gyvenimo būdo, asmuo yra bendras produktas, jo fizinį pajėgumą derinama su psichologine veikimo, rodoma forma, įpročius, elgesio, mitybos ir gyvenimo modelį, remiantis jo paties mokymo rinko nuo vaikystės, ir mimicries jis gavo iš jo artimiausi bendražygiai, įskaitant tėvai, broliai, seserys, bendraamžiai ir pan.

  Taigi, tai yra grynai psichologinis ir įgimtą kontroliuoti fizinių ir jutimo veiklą. Kai šis inicijavimas, kontrolė ir koordinavimas yra sutrikęs, jis veda į nenormalumas gyvenimo būdas ir rezultatų, bet kurioje gyvenimo sutrikimas. Ajurveda papasakota šio reiškinio, kaip "Prajnaparadha` (intelektinės šventvagystės). Valdymo gyvensena, ligų, Ajurveda siūlo įvairių režimų, įskaitant Dinacharya (dienos režimas), Ritucharya (sezoninis režimas), Pančakarma (penkias detoksikacijos ir bio-valymo terapiją), ir Rasajana (atgimimas) terapija. Į Sadvritta (idealus kasdienybe) ir Aachara Rasajana (elgesio kodeksas) yra labai svarbus siekiant išlaikyti sveiką ir laimingą psichologinės perspektyvos. Integracinio panaudojimas visi šie gydymo būdai turi didelį poveikį gyvenimo būdo sutrikimų.